Contact Us

+380673130803 harbuz@harbuz.com.ua

or send us a message

Ми існуємо для того, щоб тішити наших клієнтів смачною свіжою їжею в будь-якому місті, в будь-який час.

6 років невтомної праці дають свої результати: це безцінний досвід, набуті знання, вдосконалені навики, міцна та дружня команда, задоволені відвідувачі.

Що є запорукою нашого успіху?

Це перш за все люди, які люблять свою роботу. Першою і беззаперечною умовою нашого успішного розвитку є команда спеціалістів, які знають, що немає меж досконалості і не бояться прямувати до неї.

Світ не стоїть на місці і ми рухаємось разом із ним. Ми вдосконалюємось щодня. Подорожуючи ми навчаємось, дізнаємось про нові гастрономічні смаки світу, а також освоюємо нові техніки та технології в кулінарії і спішимось використовувати нові знання, щоб радувати наших клієнтів.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожної події. Також ми розуміємо, що смачна їжа та обслуговування тільки деякі з компонентів, які сприяють успішній події - вони тільки частина цілого. Таким чином, ми наполегливо працюємо, щоб зрозуміти ваші вимоги, і робимо все можливе, щоб гарантувати, що харчування відмінно доповнює інші аспекти вашої події.

Наша дружня команда кухарів та обслуговуючого персоналу дійсно пишаються тим, що пропонує вид послуг громадського харчування, яка отримує багато блискучих відгуків від задоволених клієнтів.

 

Довірте нам своїх гостей і, запевняємо, ви залишитесь задоволеними, а ваші гості ситими та щасливими.